• Döviz, vadeli işlemler, opsiyonlar, hisse senetleri ve diğer kaldıraçlı veya kaldıraçsız finansal işlemler; kar ile sonuçlanabileceği gibi zararla da sonuçlanabilir. Pivot Akademi Eğitim Kariyer Hizmetleri ve İnsan Kaynakları Reklam Organizasyon Ticaret Limited Şirketi; bireysel kullanıcıların özel yatırım amaçlarını, finansal durumlarını veya özel ihtiyaçlarını hiçbir şekilde göz önünde bulundurmamaktadır. Her kişi veya kurum herhangi bir yatırım yapmadan veya herhangi bir işleme girmeden önce finansal durumunu dikkatli bir şekilde değerlendirmeli ve karşılaşabileceği riskleri göz önünde bulundurarak karar vermelidir. Pivot Akademi Eğitim Kariyer Hizmetleri ve İnsan Kaynakları Reklam Organizasyon Ticaret Limited Şirketi bununla ilgili hareketlerinizin sonuçları için hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez. Zira yatırımlar kişilerin sorumluluğunda olup , firmamız sadece bu yatırımları yaparken bilinmesi gereken Genel Ekonomi ,Analiz Yöntemleri vb. konularda sahip olduğu bilgileri paylaşmaktadır.
  • Pivot Akademi Eğitim Kariyer Hizmetleri ve İnsan Kaynakları Reklam Organizasyon Ticaret Limited Şirketi hizmetleri, web sitesi ve ürünleri aracılığıyla ulaşılan hiçbir bilgi, emtia, menkul kıymet veya yatırım aracı; alım veya satıma yönelik bir tavsiye ve yoruma mahal verecek hiçbir duruma teşvik etmemektedir. Bu sebeple Pivot Akademi Eğitim Kariyer Hizmetleri ve İnsan Kaynakları Reklam Organizasyon Ticaret Limited Şirketi, kişi ve kurumların yatırım kararlarında ve tercihlerinde bir mesuliyet kabul etmez.
  • Pivot Akademi Eğitim Kariyer Hizmetleri ve İnsan Kaynakları Reklam Organizasyon Ticaret Limited Şirketi herhangi bir aracılık, tanıtıcılık, temsilcilik veya yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi portföy yönetimi konusunda da yetki belgesi olan yada olmayan şahıslara 3. Şahısların fonlarını yönettirmez ve yönetmez. Konuyla ilgili bireysel tercihleriniz ve sonuçları kesinlikle Pivot Akademi Eğitim Kariyer Hizmetleri ve İnsan Kaynakları Reklam Organizasyon Ticaret Limited Şirketi’ nin sorumluluğunda değildir ve konuyla ilgili hiçbir yükümlülük kabul edilemez.
  • Pivot Akademi Eğitim Kariyer Hizmetleri ve İnsan Kaynakları Reklam Organizasyon Ticaret Limited Şirketi, temin edilen hiçbir bilginin eksiksizliğini garanti etmemektedir. Aktarılacak olan bilgilere ilişkin tarafınıza aktarılan bilgi teknik ve temel analizin kişiden kişiye farklılık arz edebileceği ve bu analizlerde yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır.
  • Pivot Akademi Eğitim Kariyer Hizmetleri ve İnsan Kaynakları Reklam Organizasyon Ticaret Limited Şirketi, sunulan bilgi ve hizmetlerin doğruluğu veya piyasa koşullarının temin edilmesindeki gecikmeler, hatalar, aksaklıklar veya atlamalar için veya hizmetin herhangi bir şekilde sürdürülememesinden kaynaklanan doğrudan veya dolaylı hasarlar için hiçbir müşteriye veya üçüncü şahsa karşı yükümlü olmayacaktır.
  • Pivot Akademi Eğitim Kariyer Hizmetleri ve İnsan Kaynakları Reklam Organizasyon Ticaret Limited Şirketi,gerek web sitesi üzeriden,gerek sms-email-telefon-posta yolu  gibi iletişim kanallarıyla verdiği eğitim ve hizmetlerde sermaye piyasası kanununa aykırı hareket etmez.Bu yönde gelebilecek teklifleri kabul etmez.Kaldıraçlı alım satım yapacak kişilerin sermaye piyasası kanunu,kaldıraçlı alım satım işlemleri hakkında yayınlanan seri V no:125nolu tebliğ ve bu konuda SPK tarafından yayınlanmış bilgi,uyarı yazı ve yasaları okumalı ve anlamalıdır. Pivot Akademi Eğitim Kariyer Hizmetleri ve İnsan Kaynakları Reklam Organizasyon Ticaret Limited Şirketi bu yasa ve tebliğlerde belirtilen faaliyetlerde bulunmamaktadır.