Pivot Akademi

Pivot Akademi, ihtiyaç ve talepler doğrultusunda, Kurumsal Eğitimler,Kişisel Gelişim Eğitimleri, Forex Eğitimleri ve KVK Uyum Süreci Eğitimleri konusunda, işinde uzman eğitmenleriyle size birebir ve grup eğitimleri hizmeti vermektedir.

Pivot Akademi olarak ;

Üniversite öğrencilerine kariyer fırsatları ile ilgili, bireylere ve kurumlara ise öncelikli finansal ürünler olmak üzere, birçok farklı alanda düzenlediği eğitim programlarıyla etkin ve faydalı bilgi paylaşımını amaç edinmiş bir kurum olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Günümüz bilgi toplumunda bilgi hem çok değerli hem de çok pahalıdır. Ama bilmemek daha pahalıdır. Bizlerde bunun farkında olduğumuz için deneyimli uzman ve akademisyen kadromuzla birlikte öğrencilere/bireylere/kurumlara, ihtiyaç duydukları alanlarda, pratik çözümler üreterek maksimum faydayı sağlamak için en güncel bilgi aktarımını gerçekleştirmeyi hedefledik.

Pivot Akademinin Misyonu;

Paylaşma ve idealizm ortak paydasında bir araya gelen uzman kadromuz ve tasarlamış olduğumuz dünya standartlarında eğitim ve hizmet çözümleri ile kurumların kalifiye insan kaynağı ihtiyacını karşılamak kişilerin ise kariyer hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktır.

Pivot Akademinin Vizyonu;

Rekabetin hakim olduğu günümüz dünyasında yenilikçi özel değer katan yüksek kaliteli eğitimler sunan kişilere ve kurumlara sağladığı faydayla ülke ekonomisine de artı değer kazandıran (katkı sağlayan ) (gerek yurt içi gerekse yurt dışı )ülke genelinde tercih edilen güvenilir saygın bir eğitim kurumu olmak .

Pivot Akademi Diğer Hizmetleri ile Yanınızda

Pivot Akademi ailesi olarak, çağrı merkezi çözümleri, insan kaynakları ve yazılım hizmetlerimiz ile kurumsal çözüm ortağınız olarak da yanınızdayız.