Sık Sorulan Sorular

Aradığınız cevaplar burada

Eğitimlerden yararlanabilmek için internet sayfamızda almak istediğiniz eğitim sayfasının altında bulunan KURUMSAL/BİREYSEL talep formunun doldurmanız ya da 0216 399 5399 nolunumaradan aramanız yeterli. Sonrasında satış danışmanlarımız size yardımcı olacaklardır.
Eğitim fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye 0216 399 5 399 numaralı telefonla ya da info@pivotakademi.com e-posta adresi ile ulaşabilirsiniz.
Talepte bulunulan eğitimin başlangıç tarihinden on beş gün öncesinde katılımcının e-posta adresine gönderilecek olan eğitimin ücretinin ödenmesi ile ilgili yazıya istinaden eğitimin ödemesi yapılarak eğitim kaydı kesinleştirilmektedir. Eğitim kaydının kesinleşmesinden sonra eğitim bilgileri Pivot Akademi tarafından e-posta ile gönderilmektedir.
Eğitim ücretinin ödenmesinden, katılımın kesinleşmesinden sonra sisteme bağlantı linki katılımcının e-posta adresine gönderilecektir.
Eğitim dökümanları eğitmenlerin paylaştığı uygun gördüğü ve onayladığı dökümanlar sizinle eğitim sonunda e-posta adresinize gönderilerek paylaşılacaktır.
Eğitmin sonunda her katılımcıya katılım sertifikası verilmektedir.

Cevabınızı bulamadınız mı?